CheckPoint

Společnost Check Point Software Technologies je světový lídr v oblasti zabezpečení Internetu. Pevně si drží vedoucí postavení na světovém trhu s VPN a firewally. Architektura Secure Virtual Network (SVN) této společnosti poskytuje VPN a bezpečnostní infrastrukturu, která jedinečným způsobem umožňuje bezpečnou a spolehlivou internetovou komunikaci. SVN řešení, dodávaná ve skupině produktů Next Generation, zabezpečují obchodní komunikaci a zdroje pro podnikové sítě, vzdálené zaměstnance, pobočky a partnerské extranety. Open Platform for Security (OPSEC) společnosti Check Point zvyšuje potenciál SVN řešení tím, že vytváří oborový rámec a alianci za účelem integrace a interoperability nejlepších řešení od více než 300 význačných společností. Řešení firmy Check Point jsou prodávána, integrována a spravována v rámci sítě 2 500 oprávněných partnerů ve 149 zemích.

Naše společnost jako autorizovaný partner firmy CheckPoint Software Technologies Ltd. nabízí řešení pro zabezpečení internetové a intranetové konektivity. Tato řešení představují významný prvek pro bezpečnou komunikační infrastrukturu organizací a lze je velmi vhodně kombinovat např. s bezpečnostními řešeními společnosti RSA Security Inc.

Například bezpečnou šifrovanou komunikaci po Internetu pomocí řešení CheckPoint VPN-1 lze vhodně doplnit o silnou dvoufaktorovou autentizaci RSA SecurID.

Řešení CheckPoint lze rozdělit do následujících skupin:

Connect
Skupina produktů pro realizaci bezpečných VPN řešení umožňujících propojení vašich zaměstnanců, podniků, zákazníků a obchodních partnerů ať už jsou kdekoliv. Zahrnuje produkty jako VPN-1 Pro, VPN-1 Net, VPN-1 Client a další.

Protect
Řešení pro ochranu všech vašich síťových zdrojů zahrnující produkty FireWall-1, FireWall-1 GX, Safe@ Products atd.

Accelerate

Produkty zajišťující vysoký výkon VPN sítí a správu šířky přenášeného pásma. Jsou to například Performance Pack, FloodGate-1, VPN-1 Accelerator Card II a další.

Manage

Řešení pro inteligentní a efektivní správu uživatelů, firewallů, VPN sítí, IP adresního prostoru. Jde o produkty jako Provider-1, UserAuthority, Visual Policy Editor atd.

 

Ceník

Tento ceník obsahuje přehled všech produktů, jejich stručný popis a informace o službách, které jako partneři společnosti Check Point nabízíme.

   
Více informací …