3Com

Společnost 3 Com Coproration nabízí produkty špičkové technologické úrovně, které při zachování nízkých pořizovacích a provozních nákladů přinesou uživatelům nejmodernější technologie.
3Com vyvíjí řešeni na bází technologií, u nichž analytici očekávají nejrychlejší růst: web, IP telefonie, bezdrátové a širokopásmové přenosy, gigabitový Ethernet. Zaměřuje se na trhy. kde má 3Com jasnou produktovou výhodu, zavedenou značku/ silné celosvětové distribuční kanály a vedoucí postavení na trhu.
Zásadní konkurenční výhodou 3Comu jsou řešeni, která jsou technologicky nejpokročilejší a přitom nabízejí nejsnazší použiti a údržbu. Ideálně to odpovídá potřebám společnosti, které nechtějí na údržbu síti hradit náklady na početný personál špičkové vyškolených IT profesionálů.
Následující stránky představuji přehled vybraných produktu firmy 3Com vhodných pro vytvořeni nebo rozšířeni počítačové sítě a připojeni do Internetu.
Přesné zaměřená strategie
3Com se drží strategie, která spočívá v nabízeni jednoduchých sítových řešení s podporou webu. Proto se zaměřuje na zákazníky, pro které má vysokou hodnotu špičková technologická úroveň, jednoduchost sítových řešeni, snadná správa a dostupná cena.
Jedná se o produkty pro širokopásmový přístup k Internetu (standardy SDSL, ADSL, IDSL, kabel a VPN) a vysokorychlostní šité LAN (gigabitový Ethernet), síťová zařízeni s podporou webu (kosováni obsahu webu, firewally, vyvažováni zátěže), LAN telefonii (průmyslové standardy IP, H.323 a ŠÍP) a bezdrátové SJté (standardy 802,11 a Bluetooth).
V českých zemích i na Slovensku poskytuje 3Com stejně jako kdekoli v Evropě nebo ve světe zákazníkům služby prostřednictvím prodejních kanálů složených z poskytovatelů aplikačních služeb i tradičních prodejců.